سوالات متداول

سوالات متداول عطری

عطر چیست و چند نوع است ؟

عطرها از ۷۸ الی ۹۵ درصد الکل طبیعی به علاوه اسانس‌های روغنی ساخته می‌شوند. این‌که در هر عطری میزان اسانس روغنی به‌کار رفته چقدر باشد، اسامی مختلفی به عطرها می‌دهد که خوب است شما هم با آن‌ها آشنا شوید تا موقع خرید انتخاب دقیق‌تری داشته باشید. (۱).Perfume پرفیوم‌ها: پرفیوم‌ها بهترین و بادوام‌ترین نوع رایحه‌ها با ۲۲درصد اسانس روغنی هستند. (۲).Eau De Perfume ادو پرفیوم‌ها: بعد از پرفیوم‌ها، ادوپرفیوم‌ها قرار می‌گیرند. این گروه با داشتن ۱۵ الی ۲۲درصد روغن‌های معطر رتبه دوم را به‌دست می‌آورند. (۳).Eau de Toilette ادوتویلت‌ها: این دسته۸ تا ۱۵درصد اسانس روغنی دارند و از ماندگاری کمتری برخوردارند.

Perfume چه نوع عطری است؟

پرفیوم‌ها بهترین و بادوام‌ترین(ماندگارترین) نوع رایحه‌ها با ۲۲درصد اسانس روغنی هستند.

Eau De Perfume

بعد از پرفیوم‌ها، ادوپرفیوم‌ها قرار می‌گیرند. این گروه با داشتن ۱۵ الی ۲۲درصد روغن‌های معطر رتبه دوم ماندگاری را به‌دست می‌آورند.

Eau De Toilette

بعد از پرفیوم و ادو پرفیوم ها ، دسته بندی بعدی را ادوتویلت‌ می نامند. این دسته۸ تا ۱۵درصد اسانس روغنی دارند و از ماندگاری کمتری برخوردارند.

چگونه از عطرم نگهداری کنم؟

عطرتان را در مکان سرد و خشک به دور از نور مستقیم آفتا و منبع گرمایی(مثل رادیاتور) نگه داری کنید. گرما یا سرمای شدید تعادل ظریف روغن را در عطر از بین برده و بوی آن را تغییر می دهد. هنگامی که شیشه ی عطر باز است از آن استفاده کنید. وقتی در عطر باز است تبخیر می شود و بهترین اسانس ها نیز به تدریج زمان محو می شوند. اگر شما عطری را در تابستان و دیگری را در زمستان ترجیح می دهید، عطری را که استفاده نمی کنید در قسمت مخصوص سبزیجات داخل یخچال نگه داری کنید.

آِیا عطر دارای جاذبه و کشش جنسی می باشد؟

عطر و بوی خوش مطمئناً باعث می شود که شما احساس جذاب بودن بیشتری داشته باشید. حس اعتماد به نفسی که عطر می تواند به شما بدهد غیر قابل انکار است. رایحه به طور واضح با تمایلات جنسی ما ارتباط دارد و برخی از کارشناسان معتقدند که هورمون هایی که از غدد ما در کشاله ی ران و زیر بغل ترشح می شوند نقش قدرتمندی در جذب قدرت جنسی دارند. در واقع همان فرمون هایی که حیوانات نیز هنگام جفت گیری از آن استفاده می کنند. یک ترکیب شیمیایی جذاب قطعاً کمک می کند تا یک شروع خوبی برای تحریک داشته باشیم. اما هیچ شواهد علمی در دست نیست تا نشان دهد که عطر یک داروی مقوی غریزه جنسی است.

نحوه خرید

نحوه خرید از فروشگاه به چه شکل است؟

پس از ثبت سفارش و پرداخت فاکتور ، طبق زمان بندی اعلام شده در هنگام خرید کالای خریداری شده به دست شما مشتری گرامی خواهد رسید.

آیا محصولات دارای ضمانت اصالت هستند؟

تمامی محصولاتی که درسایت و پیج اینستاگرام الیکا عرضه می شوند ، دارای ضمانت اصالت کالا بوده و مشتری می تواند قبل از بازنمودن مرسوله ضمانت نامه را بررسی فرماید.

سفارش و بازگرداندن

اگر عطری که خریداری کرده ام ، دچار شکستگی یا هرگونه نقص بود ؟!

درصورتی که محصول ارسالی به شما مشتری عزیز دچار هرگونه آسیب فیزیکی باشد بعد از هماهنگی با فروشگاه حداکثر ظرف 24 ساعت کالا را برای ما ارسال می کنید و ما کالای سالم را حداکثر ظرف 24 ساعت به شما می رسانیم.

از کجا بفهمم کالای دریافتی اورجینال است؟

مشتریان الیکا می توانند با مشاهده گارانتی محصولات از اصالت آن ها اطمینان پیداکنند. به شما اطمینان میدهیم درصورتی که شما به ما احراز کنید که محصول به هردلیلی با چیزی که درسایت درج شده است ، متفاوت است ما ضمن عذرخواهی از شما کالارا تعویض خواهیم کرد.
ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم با ما تماس بگیرید

منو اصلی