قوانین سایت

1- قبل از ثبت سفارش و پرداخت به دقت قیمت و مشخصات محصول را مطالعه فرمائید.
2- مسئولیت انتخاب آدرس ارسال محصول و صحت آن برعهده ی مشتری می باشد.
3- اطلاعات وارد شده در هنگام ثبت نام و خرید باید به درستی وارد شوند.
4- در هنگام انتخاب محصول به مشخصات درج شده در سایت توجه فرمایید.
5- عودت محصولاتی که به هردلیل شامل شرایط بازگشت کالا می شوند میبایست ظرف 24 ساعت انجام شود.
6- درصورت هرگونه مشکل و ابهام مشتری میتواند با مرکز پشتیبانی محصولات تماس حاصل کند.

حفاظت اطلاعات

فروشگاه عطری و آرایشی الیکا ، همواره خودرا درمقابل مشتریان و بازدیدکنندگان سایت مسئول دانسته و با رعایت تمامی نکات امنیتی، همواره امانتدار اطلاعاتی که مشتریان و بازدیدکنندگان دراختیار ما میگذارند،خواهد بود.
لازم به ذکر است تمامی اطلاعات مربوط به پروفایل کاربر و سبدخرید مشتریان نزد فروشگاه عطری و آرایشی الیکا محفوظ است.

قوانین پرداخت

همواره در هنگام پرداخت سبد خرید در سایت الیکا بعد از ورود به صفحه پرداخت بانکی از صحت لینک پرداخت مطلع شوید.(فروشگاه عطری و آرایشی الیکا همواره متعهد می باشد از صفحات پرداخت امن بانکی استفاده نماید،اما جهت اطمینان هرچه بیشتر به شما یادآور می شویم از صحت لینک پرداخت مطلع شوید)
پرداخت هایی که از حساب بانکی شما کسرشده و در حساب کاربری شما منظور نشده اند ، حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به حساب بانکی شما برگشت داده خواهند شد ، در غیر اینصورت با پشتیبانی بانک خود تماس حاصل فرمایید.

قوانین بازگرداندن محصول

1-در هنگام تحویل محصول به مشتری در صورت مشاهده هرگونه آسیب فیزیکی که ناشی از حمل و نقل می باشد،مشتری موظف است با مرکز پشتیبانی فروشگاه تماس حاصل نموده و مورد را به فروشگاه اطلاع دهد.
2- تمامی محصولات فروشگا الیکا با ضمانت اصلی به دست مشتریان عزیز خواهد رسید.زیرا در هنگام دریافت محصول ابتدا ضمانت نامه آن را بررسی فرمایید.
3 – تمام هدف ما در فروشگاه الیکا رضایت شما مشتری گرامی است و این تضمین را به شما خواهیم داد که درصورتی که هرمشکلی درفرآیند خرید شما رخ دهد، تیم فروش و پشتیبانی تا رفع کامل مشکل در خدمت شما خواهند بود.

منو اصلی